Image default
Політика Суспільне

У Чехії зросла кількість студентів з України

КИЇВ. 7 березня.  Незважаючи на епідемію COVID-19, кількість іноземних студентів в чеських університетах 2020 році збільшилася приблизно на 8 відсотків, серед них – і українці. Про це пише УНН з посиланням на Радіо Прага. Деталі
Як повідомила Радка Вавроушкова з Будинку міжнародного співробітництва, причина, ймовірно, полягає в можливості зарахування та навчання в дистанційному режимі. 
Більш ніж на 10 відсотків збільшилася кількість студентів з України, Казахстану і Білорусі. Частка іноземців у загальній кількості студентів вищих навчальних закладів ЧР істотно не змінилася. За статистикою Міністерства освіти та науки, цей показник становить близько 17 відсотків.
Додатково
У минулому році в місцеві ВНЗ надійшло 8 025 громадян РФ, 1 916 громадян Індії та 739 іранця, більшість з яких вчаться на чеською мовою. Разом з тим, кількість іноземців, які приїхали в ЧР з обміну, скоротилося приблизно на 40 відсотків.
Нагадаємо
У 2020 році збільшилася кількість іноземців, які нелегально проживають в Чехії. Найчастіше затримували українців.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy