Image default
Політика Суспільне

У Євросоюзі назвали терміни запуску поїздок за ковід-паспортами

Система сертифікатів про вакцинацію від коронавірусу COVID-19 може почати працювати в Євросоюзі вже в червні, заявила глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн.
«Ми повинні зробити можливими поїздки в Євросоюз і всередині нього. Я рада повідомити, що юридична і технічна підготовка для запуску системи сертифікатів мандрівника ЄС, сертифікатів про вакцинацію йде повним ходом, тож вона може почати працювати вже в червні», – сказала фон дер Ляйєн на прес-конференції за підсумками неформальної зустрічі глав держав і урядів Євросоюзу в Португалії, передає РБК.
За її словами, політичної угоди про запуск такої системи може бути досягнуто ще до кінця травня. І це зробить можливими подорожі для тих, хто зможе представити «нефальсифіковані докази» того, що вони:
«Ми хочемо для всіх європейців безпечного і приємного літа», – написала фон дер Ляйєн на своїй сторінці в Twitter.
Ідею про запровадження ковід-паспортів раніше підтримали міністри туризму країн «Великої двадцятки» (G20). Один з них, глава Мінтуризму Італії Массімо Гаравалья, заявив, що ковід-паспорти дозволять повернутися до нормальної роботи компаніям у сфері туризму, що буде мати вирішальне значення для відновлення світової економіки.
Як повідомлялося, Франція першою в Євросоюзі почала тестувати ковід-паспорти.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy