Image default
Політика Суспільне

Українським туристам не доведеться відбувати карантин в Ірландії

КИЇВ. 8 травня. Ірландія вилучила 12 держав зі списку країн, де прибуття підлягає обов’язковому карантину в готелях, але зберегла заходи для трьох інших країн-членів Європейського Союзу. Про це пише УНН з посиланням на Reuters. Деталі
Ірландія має одні з найжорсткіших обмежень на виїзд в Європі і є єдиною з 27 країн ЄС, яка змушує прибулих з певних країн платити майже 2000 євро за карантин до 14 днів у захищеному готелі.
Європейська комісія минулого місяця закликала Дублін застосовувати менш обмежувальні заходи та шукала роз’яснень, чому деякі країни-члени підпадають під дію цих правил, а інші – ні. У списку залишаються Бельгія, Франція та Люксембург.
Прибулим з Італї, Австрії, Вірменії, Аруби, Боснії та Герцеговини, Кюрасао, Йорданії, Косово, Лівану, Північної Македонії та України також більше не доведеться відбувати карантин в готелі.
Ірландський уряд заявив, що сподівається пом’якшити обмеження, як тільки ЄС випустить цифрові медичні талони, які дозволять вакцинованим громадянам подорожувати.
Нагадаємо
Ірландія у травні зніме частину обмежень в рамках національного плану виходу з карантину. Загалом в країні зафіксували 252,303 випадків коронавірусу, 4,919 осіб померли.
Єврокомісія (ЄК) представила проект цифрового зеленого ваучера від коронавірусу, який повинен бути впроваджений до середини червня.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy