Image default
Політика Суспільне

Українцям спростили купівлю автомобілів з молотка

КИЇВ. 30 квітня.  В Україні стати власником купленого з молотка автомобіля стало простіше – до переліку документів, що підтверджують правомірність придбання авто, уряд додав акт про купівлю майна боржника на аукціоні. Про це повідомили у пресслужбі Міністерства юстиції, передає Цитата:
“До переліку документів, що підтверджують правомірність придбання транспортних засобів та/або їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, було додано акт про придбання майна на аукціоні з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)”, – повідомили у Мін‘юсті.
Деталі
Акт про придбання товару на електронному аукціоні повинен містити інформацію про:
замовника, оператора та переможця аукціону;
товар, придбаний на аукціоні, та його ціну;
повну сплату ціни за придбання товару на аукціоні.
Відповідні зміни внесені Кабміном до Порядку державної реєстрації транспортних засобів.
Доповнення
З січня по березень 2021 року свою першу реєстрацію в Україні пройшли 108,8 тис. легкових автомобілів, це на 9% більше, ніж за аналогічний період минулого року, свідчать дані профільної асоціації. З цієї кількості 21,1 тис. автомобілів були новими, а 87,7 тис. машин – розмитнені іномарки з пробігом.
Тим часом, у ЄС протягом першого кварталу 2021 року відновився попит на нові автомобілі – зріс на 3,2% і досяг 2,6 мільйона зареєстрованих одиниць. 

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy