Image default
Суспільне

В США призупинять вакцинацію препаратом Johnson & Johnson через тромбози

У США припинять вакцинацію препаратом Johnson & Johnson через випадки утворення тромбів у пацієнтів, передає Інтерфакс.
Федеральні агентства охорони здоров’я США у вівторок закликали до негайного припинення використання вакцини від коронавірусу компанії Johnson & Johnson після того, як у шести щеплених в США після вакцинації розвинулося рідкісне захворювання, пов’язане з тромбами.
За даними чиновників охорони здоров’я, всі шість пацієнтів, про яких іде мова, є жінками у віці від 18 до 48 років. Одна з них померла, ще одна була госпіталізована в критичному стані.
За даними Центру з контролю і профілактики захворювань (CDC), на сьогодні майже 7 млн чоловік в Сполучених Штатах отримали щеплення вакциною Johnson & Johnson.
Управління з контролю за продуктами і ліками США (FDA) рекомендувало призупинити використання вакцини Johnson & Johnson через випадки тромбозу.
«Центр з контролю і профілактики захворювань США  і FDA розглядають дані про 6 виявлених в США випадках виникнення рідкісного і важкого типу тромбів у людей після вакцинації», – йдеться в повідомленні управління в твіттері.
Відзначається, що лікування цього типу тромбозу відрізняється від звичайних випадків.
CDC у середу скличе зустріч Консультативного комітету з практики імунізації для вивчення випадків і оцінки їх потенційної небезпеки.
«Поки цей процес не буде завершений, ми рекомендуємо зробити паузу», – додали в управлінні.
Нагадаємо, європейський регулятор перевіряє вакцину Johnson&Johnson на предмет утворення тромбів.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy