Image default
Суспільне

В Україні перехворіли на коронавірус мінімум удвічі більше за офіційну статистику – опитування КМІС

В Україні COVID-19 перехворіли як мінімум удвічі більше людей, ніж зазначено в офіційній статистиці. Про це йдеться у всеукраїнському опитуванні КМІС, який проведено 13-15 квітня.
Однак при цьому 65% опитаних відповіли, що не хворіли, 29% – що хворіли. З тих, хто хворів, 17% робили тест, 12% – відчували симптоми.
«Ми закінчили опитування 15 квітня. На 16 квітня по офіційній статистиці (я взяв дані університету Джонса Хопкінса) перехворіли COVID 1 974 056, тобто приблизно 2 млн. За даними опитування, перехворіли 29,1%, з них 16,9% визначили це по тестах, а 12% тільки за симптомами. Якщо взяти до уваги тільки тих, хто робив тести, врахувати погрішність і взяти нижню межу, то серед дорослого населення (18 років і старше) перехворіло 4,4 млн чоловік. Це означає, що в Україні хворих мінімум удвічі більше, ніж за офіційною статистикою.
Якщо врахувати, що у 2 млн офіційної статистики входять і люди у віці до 18 років, а також, що частина тих, хто вважає, що у них був COVID, але не робили тести, теж могли бути правими, то хворих у нас може бути і в три рази більше, ніж за офіційною статистикою», – прокоментував гендиректор КМІС Володимир Паніотто.
На питання «Чи готові Ви особисто зробити щеплення в найближчі кілька місяців?», 43% відповіли, що готові, 53% – не готові. У порівнянні з березнем, ставлення до вакцинації покращився: кількість готових вакцинуватися збільшилася на 10 процентних пунктів (з 33% до 43%), а не готових – зменшилася на 9 процентних пунктів (з 62% до 52%).

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy