Політика Суспільне

В Україні планують скасувати ПДВ на внутрішні авіарейси

Про це повідомила пресслужба Офісу президента.

“У нас є цілі щодо скасування ПДВ на внутрішні авіаперевезення. Це важлива тема. Адже це допоможе розвиватися українським авіакомпаніям, не тільки державним, але й приватним”, – цитує пресслужба слова заступника керівника Офісу президента Кирила Тимошенка.

Тимошенко додав, що у цьому році може завершитися створення державного авіаційного перевізника. 

“Україна отримає зрозумілого державного національного перевізника, який зможе вирішувати не тільки питання туризму, а й питання держави”, – зазначив Тимошенко.

Так, він нагадав, що минулої весни, на початку пандемії COVID-19, довелося залучати приватні авіакомпанії для евакуації громадян України з інших країн. У подібних випадках, зауважив він, можна буде використовувати саме державного авіаперевізника.

“Усе це буде вирішувати великий національний авіаперевізник, який буде, сподіваюся, відомий по всьому світу. І нам буде не те що не соромно, а всі у світі знатимуть, що це український авіаперевізник”, – підкреслив Тимошенко.

Все по темі
авіакомпанія авіасполучення ПДВ Кирило Тимошенко

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy