Image default
Політика Суспільне

В Україні розпочалася вакцинація проти COVID-19 організованих колективів

КИЇВ. 22 червня. Розпочалася вакцинація проти COVID-19 компаній, які мають у своєму штаті понад 50 осіб, охочих щепитися. Їх щеплюють вакциною Comirnaty від Pfizer-BioNTech. Про це повідомило Міністерство охорони здоров’я України, передає Деталі
Організовані колективи вакцинують у кожному регіоні України в тій послідовності, в якій вони записувалися через контакт-центр Міністерства охорони здоров’я. Цей процес відбуватиметься поступово та залежатиме від кількості мобільних бригад з імунізації. Водночас навчання медичного персоналу для вакцинації продовжується, а кількість бригад постійно зростає.
Залишити заявку на виїзд мобільної бригади для щеплення співробітників компанії можна за номером контакт-центру 0 800 60 20 19.
Для цього організовані колективи мають призначити відповідального за підготовку та організацію процесу вакцинації. Ця людина складає поіменні списки охочих щепитися працівників. Таких людей має бути не менше ніж 50.
Коли підійде час щеплення колективу, регіональний координатор з вакцинації зателефонує відповідальній особі та повідомить усю необхідну інформацію для підготовки та проведення щеплень.
До приїзду мобільної бригади керівництво колективу має забезпечити необхідні умови:
Приміщення для вакцинації:
– заздалегідь підготовлене, гігієнічно чисте, добре освітлене;
– відділене від будь-яких виробничих площ або відкритих просторів з робочими місцями;
– має вентиляцію для постачання свіжого повітря (припливна вентиляція, вікно тощо);
– має достатню площу для комфортної роботи мобільної бригади з вакцинації у складі щонайменше 3 осіб;
– обладнане кушеткою для пацієнтів, стільцями та столиками для роботи мобільної бригади;
– має столик, що може вмістити одну невелику сумку-холодильник (термоконтейнер), ін’єкційні матеріали та коробку для безпечної утилізації шприців;
– має доступ до місця для гігієни рук (доступ до рукомийника), диспенсер зі спиртовмісним антисептиком, та дезінфектант для обробки столика, де розгортається місце підготовки вакцини для щеплення;
– має доступ до інтернету (WiFi).
Приміщення для медичного спостереження після щеплень протягом 30 хв, яке може вмістити 5-10 осіб.
Засоби індивідуального захисту – маски, які закриватимуть рот та ніс (по 1 шт. на кожного працівника на кожні 2 години).
Доповнення
В Україні зафіксовано вже 2,23 млн випадків коронавірусної хвороби COVID-19, приріст за добу, 20 червня, – майже 300, що менше у порівнянні з днем раніше. Перед цим такі показники захворюваності в Україні були торік у травні. Госпіталізовано за добу при цьому – 318 осіб.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy