Image default
Суспільне

В Єрусалимі зійшов Благодатний вогонь

КИЇВ. 1 травня. Традиційна церемонія сходження Благодатного вогню відбулася в храмі Гробу Господнього в Єрусалимі, пише Дива сходження Благодатного вогню цього року довелося чекати понад годину.
Деталі
Пандемія коронавірусу наклала свій відбиток на організацію заходу. Як і минулого року діяли карантинні обмеження. Кількість присутніх вірян була більшою, ніж минулого року — до церемонії допустили 2,5 тисяч осіб, однак всі вони мали сертифікати, що підтверджують вакцинацію.
Після сходження вогонем запалили свічки та лампадки усіх присутніх. Представникі різних конфесій та країн доставляють Благодатний вогонь в по всьому світу.
Благодатний вогонь
За біблійними текстами першим, хто зіткнувся з Благодатним вогнем був апостол Петро. Вогонь осяяв труну Ісуса Христа у печері, де він був похований.Вважається, що вогонь є символом Воскресіння, проявом божої благодаті, яка має запалити віру в серцях людей.Віряни вважають, що якщо вогонь не зійде, то це означатиме настання часу антихриста.
Вже завтра, 2 травня, православні святкуватимуть Великдень.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy