Політика Суспільне

ВООЗ дала рекомендації стосовно вакцини AstraZeneca

Про це вона сказала в ході брифінгу в п’ятницю.

За її словами, позиція Комісії європейських медичних агентств по спостереженню й оцінці ризиків полягає у тому, що користь вакцини продовжує перевищувати ризики.

“Вакцина може продовжувати використовуватися, поки йде розслідування причин виникнення тромбозу. У нас також є місцевий Консультативний комітет ВООЗ з безпеки вакцин, який розглядає безпеку всіх вакцин. Вони вивчають цей сигнал”, – заявила Харріс.

Представник ВООЗ відзначила, що комітет зараз оцінює повідомлення про AstraZeneca.

“Як тільки у нас буде повне розуміння рішення комітету, ми вам повідомимо”, – додала Харріс.

Вона зазначила, що причина і наслідок появи випадків тромбозу зараз ретельно вивчається, тому що поки незрозуміло, очікувалася подібна реакція організму, і як вона пов’язана саме з цією вакциною.

Європейське агентство з лікарських засобів вчора заявило, що вакцинація препаратом від COVID-19 фармацевтичної компанії AstraZeneca не підвищує ризик виникнення тромбів. Застосування вакцини можна продовжувати.

Нагадаємо, в Данії призупинили вакцинацію препаратом компанії AstraZeneca. Рішення прийнято після випадку утворення тромбів після вакцинації.

Після цього уряди Італії, Норвегії та Ісландії, країн Балтії, Румунії і Таїлпнду прийняли аналогічне рішення.

Водночас, Європейське агентство з лікарських засобів заявило, що вакцинація препаратом AstraZeneca не підвищує ризик утворення тромбів.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy