Image default
Політика Суспільне

ЄС замовив додаткові 100 млн доз вакцини Pfizer-BioNTech

Європейський Союз скористався своїм правом на поставку ще 100 млн доз вакцини проти COVID-19 PfizerBioNTech SE, збільшивши тим самим замовлення до 600 млн доз.
Як повідомляє Bloomberg, можливість купити додаткові 100 млн доз була частиною угоди про покупку, яку блок з 27 країн підписав з Pfizer і BioNTech в лютому.
Минулого тижня Pfizer і BioNTech домовилися прискорити поставки вакцини проти COVID в ЄС на 25% в цьому кварталі. ЄС потребує більшої кількості доз від американо-німецького альянсу, щоб компенсувати проблеми, пов’язані з впровадженням вакцин від AstraZeneca і Johnson & Johnson.
Нагадаємо: Єврокомісія вирішила не продовжувати в наступному році контракти на вакцину COVID-19 з такими компаніями, як AstraZeneca і Johnson & Johnson.
Як повідомлялось, генеральний директор Pfizer Альберт Бурла допустив необхідність третьої дози вакцини від коронавірусу протягом 6-12 місяців після повної вакцинації.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy