Image default
Політика Суспільне

Заворушення у ПАР через ув’язнення експрезидента: кількість загиблих зросла до 276 осіб

КИЇВ. 22 липня. Кількість загиблих внаслідок останніх заворушень у Південній Африці зросла до 276, а поліція розслідує 168 справ про вбивства, передає УНН з посиланням на Reuters. Деталі
Хумбудзо Нтшавхені, виконуючий обов’язки міністра в президенти, заявив, що зараз 234 смертей пов’язані з заворушеннями в Квазулу-Наталі та 42 в Гаутензі.
Владі вдалося взяти насильство під контроль. Але економічні витрати оцінюються у 20 мільярдів рандів (1,37 мільярда доларів) лише в Квазулу-Наталі, оскільки 161 торговий центр, 11 складських приміщень та вісім заводів зазнали значних пошкоджень. Ступінь збитків у auаутенгу досі розкривається. 
Нагадаємо
Хвилі протестів розпочалися через тюремне ув’язнення колишнього президента Джейкоба Зуми у його рідній провінції Квазулу-Натал. Але це швидко переросло у підпали та грабунки та поширилося на провінцію Гаутенг, де знаходиться найбільше місто Йоганнесбург. 

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy