Image default
Суспільне

ЗНО-2021: на Чернігівщині сьогодні відбудетьс пробне тестування

КИЇВ. 24 квітня.  У суботу, 24 квітня, у Чернігівській області учасники проходитимуть пробне зовнішнє незалежне оцінювання, повідомляє   Деталі 
Тестування розпочнеться об 11:00, допуск до пунктів проведення пробного ЗНО триватиме з 10:15 до 10:50.
Для допуску до пунктів тестування учасникам потрібно мати:
– оригінал документа, за яким реєструвалися для участі в пробному ЗНО;- запрошення-перепустку;- засоби індивідуального захисту — маски (зокрема, виготовлені самостійно) або респіратор.
Всі учасники пробного ЗНО зобов’язані дотримуватися протиепідемічних заходів як до входу до пунктів тестування, так і протягом усього періоду оцінювання: вони мають перебувати в масках або респіраторах, дотримуватися соціальної дистанції з іншими учасниками тестування.
Для визначення результатів пробного ЗНО учасникам із Чернігівщини потрібно внести відповіді на завдання всіх тестів до спеціального сервісу з визначення результатів до 28 квітня.
Доповнення 
З урахуванням продовження карантинних обмежень, пробне зовнішнє незалежне оцінювання в Києві та Миколаївській області відбудеться 15 травня.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy