Image default
Політика Суспільне

ЗСУ перейшли в контрнаступ на Ізюмському напрямку – Синєгубов

 Стало відомо, що найгарячішою точкою у Харківській області залишається Ізюмський напрямок, але Збройні сили України там перейшли у контрнаступ. Ворог у деяких напрямках відступає
Джерело. Про це повідомив у відеозверненні голова Харківської обласної військової адміністрації (ОВА) Олег Синєгубов.
Деталі. Він заявив, що минулої доби ворог не завдавав ударів по Харкову, зосередив увагу на позиціях ЗСУ та по громадах області. Від обстрілів страждають: Чугуїв, Дергачі, Золочів, Лозова та інші.
«Це свідчить про те, що розслаблятися ще зарано. Закликаю усіх адекватно реагувати на сигнали тривоги та не перебувати на вулицях без нагальної потреби», – наголосив голова ОВА.
Синєгубов підкреслив, що ще занадто небезпечно повертатися мешканцям до своїх будинків. Оскільки, відступаючи, ворог замінував абсолютно все – подвір’я, лісосмуги, узбіччя доріг, навіть дитячі ліжка тощо. Зараз триває ретельна робота з розмінування.
«Ми ж продовжуємо працювати над відновленням критичної інфраструктури та доставкою  гуманітарної допомоги, особливо для мешканців щойно звільнених населених пунктів. Дякую волонтерам і бізнесу, що відновлюють роботу на Харківщині, та тим, хто і не завершував працювати. Кожен на своєму фронті ми робимо усе, щоб наблизити перемогу!», – сказав голова Харківської ОВА.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy