Image default
Спорт

Він був майже мертвий, у нього зупинилося серце: лікар збірної Данії про інцидент із Крістіаном Еріксеном

КИЇВ. 13 червня.  Лікар збірної Данії з футболу Мортен Боесен підтвердив, що у півзахисника Крістіана Еріксена сталася зупинка серця, коли він втратив свідомість на полі в матчі проти збірної Фінляндії, і що “він майже помер”, перш ніж його реанімували, повідомляє УНН із посиланням на Evening Standard. Деталі
Еріксену зробили серцево-легеневу реанімацію медики під час матчу проти збірної Фінляндії в Копенгагені в суботу після того, як він впав обличчям вниз на поле під час бігу, щоб отримати вкидання.
Данська футбольна асоціація повідомила в неділю вранці, що Еріксен перебуває в стабільному стані і залишиться в лікарні для подальшого обстеження.
Лікар збірної Данії Мортен Боесен сказав в неділю вдень: “Ми повернули його після одного дефібрилятора. Це досить швидко… Наскільки близько ми були? Я не знаю”
У неділю вранці Данська футбольна асоціація опублікувала в Твіттері повідомлення, в якому йшлося: “Сьогодні вранці ми поговорили з Крістіаном Еріксеном, який передав свої вітання своїм товаришам по команді”.
Доповнення 
Після відновлення поєдинку збірна Фінляндії перемогла з рахунком 0:1.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy