Vespa потрапила в топ-12 речей, що змінили світ

Cкутер Vespa потрапив до списку з 12 предметів, які стали знаковими об’єктами для світового дизайну за останні 100 років.

Відповідний список склали на прохання телекомпанії CNN провідні експерти в галузі промислового дизайну.

Експерти – теж числом 12, з різних країн світу – спробували назвати ідеї, що стали вкрай знаковими для промислової креативності, які можуть бути розцінені як самі значущі і найуспішніші за останні 100 років.

Серед експертів, опитаних телеканалом, були такі імена в світі дизайну як американець Дік Пауелл, співзасновник дизайнерського агентства Seymour Powell, голландський дизайнер Даан Роозегаарде, промисловий дизайнер з Уельсу Росс Лавгроув, японський дизайнер Йосиро Накамацу, італієць Джанфранко Заккаи, директор лондонського музею дизайну професор Майлс.

Вони прийшли до висновку, що Vespa – це частина історії дизайну. Революційна концепція цього скутера зробила його об’єктом, гідним включення в Зал слави промислового дизайну планети.«Дизайн Vespa в стилі унісекс – вкрай винахідливий і оригінальний. Цей скутер можуть водити однаково елегантно як чоловіки, так і жінки. Обессмертленний у фільмі «Солодке життя» (La Dolce Vita) Федеріко Фелліні, улюблений учасниками групи Beatles, скутер Vespa зробив величезний вплив на культуру і суспільство ».

Крім Vespa, до списку потрапили такі легенди як комп’ютер Apple Mac 1984 року народження, стереосистема Bang & Olufsen 2400 1979 року народження, авіалайнер Airbus 380, ескалатор, і ряд інших предметів.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy